Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajmu w cenie 1 800 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Wystawa okien na południe. Rynek wtórny. Budynek liczy 9 kondygnacji. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 55,2 mkw., bezpieczne, III piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– garderoba.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia kompletnie umeblowane i wyposażone.

Na osobną uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja w pobliżu wszystkich niezbędnych usług. Do Rynku można dotrzeć w 5 minut. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15531)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

x (x)
x (x)

Inne w tej kategorii...