Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajmu w cenie 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Śródmieście na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na I piętrze 2-kondygnacyjnej kamienicy. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się od zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 1,6 tys. zł/m-c. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 29,2 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkania do wynajmu Wrocław o ciepłym, kameralnym wnętrzu i doskonałej lokalizacji blisko centrum. Wokół bogata infrastruktura handlowo usługowa plus szkoły, uczelnie. Wnętrze oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław jest kompletnie umeblowane, jasne i przestronne:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław ekonomiczne w eksploatacji. Serdecznie polecam. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15689)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Inne w tej kategorii...