Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajęcia w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 45,3 m2. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 2,3 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południe.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym, wygodnym i przestronnym wnętrzem na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Do Rynku można dojść spacerem w 20 minut. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz bezpośredni dostęp do przepięknych terenów rekreacyjnych. Nieopodal ładne parki, wyższe uczelnie. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem mieszkaniu Wrocław są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD/RTV. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią miejsce postojowe za szlabanem na osiedlu.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław doskonale nadaje się dla pary bądź singli. Mieszkanie do wynajmu Wrocław na zasadach najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15716)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...