Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajęcia w cenie 2 200 zł/miesięcznie

Mieszkanie, jeden pokój, studio, kawalerka, Wrocław Śródmieście do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 33 mkw., usytuowanie na pierwszym piętrze oraz wygodny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście nadaje się od razu do zamieszkania.

Długą listę zalet tego mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście otwiera znakomita lokalizacja nieopodal Rynku, licznych, renomowanych uczelni, centr handlowych, restauracji, punktów usługowych oraz terenów zielonych. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście doskonale nadaje się dla pary, osoby pracującej lub studenta. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje opcja parkowania na terenie podwórka. Osoby lubiące aktywny wypoczynek, a w szczególności rowerowe wycieczki, ucieszy obecność zamykanej rowerowni.

Wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Śródmieście są nowe i świeżo po remoncie, całkowicie umeblowane i wyposażone: salon/sypialnia + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka. Potrzebujesz więcej informacji – zapraszam do kontaktu oraz na bezpłatną prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-649)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...