Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajęcia w cenie 1 800 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajmu. Budynek wybudowany o 6 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku północny-wschód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 50,6 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Do mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście przynależy pomieszczenie piwniczne. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu wszystkich niezbędnych usług. 5 minut do Rynku. W pobliżu rozległe tereny rekreacyjne. Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście jest kompletnie umeblowane i  wyposażone. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15534)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...