Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży w cenie 790 000 zł

Mieszkanie, 5 pokoi, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (8 008 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na IV piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kamienica o 5 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 98,65 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 790 000 zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją przy jednym z najsłynniejszych placów miasta. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– korytarz z dostępem do dwóch antresoli
CZĘŚĆ 1:
– przedpokój
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka z wc
CZĘŚĆ 2:
– 2 pokoje
– kuchnia
– łazienka z wc.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław przeszło generalny remont.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znakomicie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie bądź odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16281)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...