Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży w cenie 629 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście na sprzedaż. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 9 828 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży poszukiwany na rynku metraż 64 mkw., wysoki parter oraz wygodny rozkład. Budynek pochodzi z 1930 roku i liczy 4 kondygnacje. Wystawa okien w kierunku wschodnim. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście jest świeżo wyremontowane w bardzo wysokim standardzie. W trakcie prac remontowych dbano o każdy detal wnętrza. Duża zaletą jest na pewno elitarna lokalizacja tuż obok Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, Parku Tołpy i placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście znakomicie nadaje się także pod działalność komercyjną (biuro,  kancelaria).

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą: salon z wykuszem + pokój + kuchnia + łazienka + korytarz + garderoba. Właściciel dopuszcza możliwość odkupienia antycznych mebli oraz wyposażenia kuchni. Najbliższe otoczenie budynku to zadrzewiony skwer i podwórze. Nie ma problemów z parkowaniem. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16143)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...