Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży w cenie 605 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 4-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na południe, funkcjonalną powierzchnię 68,43 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 605 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do zamieszkania przez nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (8 841 zł/m2), a także usytuowaniu na II piętrze.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoim przestronnym, znakomicie nasłonecznionym wnętrzem:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienki
– wc.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Praktycznym rozwiązaniem jest na pewno obecność komórki lokatorskiej. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością możliwość parkowania za budynkiem i szybki dojazd do centrum. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16276)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...