Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży w cenie 599 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Śródmieście na sprzedaż. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Śródmieście znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku i wycenione zostało na 9 359 złotych za mkw. Duża zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście jest również jego funkcjonalny metraż 64 m2 oraz gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na wschód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście przygotowane do zamieszkania przez nowych mieszkańców. Rok budowy kamienicy – 1930.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście znajduje się w malowniczej lokalizacji, w pobliżu skweru oraz cichego podwórza. Nieopodal wydział wyższej uczelni, znany park etc. Rodziny posiadające samochód nie będą miały problemu z parkowaniem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– garderoba
– salon z wykuszem
– korytarz
– pokój
– łazienka
– kuchnia.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że właściciel dopuszcza możliwość odkupienia antycznych mebli oraz wyposażenia kuchni.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście zakwalifikowało się do słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa wyłącznie właściciel. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Śródmieście zostały odremontowane.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście doskonale nadaje się na działalność gospodarczą, jak np. biuro albo kancelaria. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16143)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...