Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży w cenie 530 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno funkcjonalną powierzchnię 65,88 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 530 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (8 045 zł/m2), a także usytuowaniu na I piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Sprzyja temu rewelacyjna lokalizacja, gdyż oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław znajduje się w pobliżu wyższej uczelni, wielu sklepów, szkół, przedszkoli oraz parków wzdłuż Odry. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może również funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc.
Ciekawostką dla koneserów historycznych kamienic są na pewno zachowane elementy przedwojennej stolarki.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16357)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...