Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży w cenie 460 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 47,37 mkw., bezpieczne, pierwsze piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 9 711 zł. Budynek pochodzi z 2004 roku i liczy sześć kondygnacji. Rynek wtórny. Wystawa okien na północny zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Z długiej listy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław warto podkreślić jego duży potencjał, co czyni go bezpieczną lokatą kapitału oraz znakomitą inwestycją. Sprzyja temu elitarna lokalizacja, blisko centrum, w Śródmieściu, ale w cichym i spokojnym zakątku, gdzie okna wychodzą na podwórze. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy, galerie handlowe oraz uczelnie. Blisko Rynek i Wyspa Słodowa.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieście tworzą: przedpokój + salon + łazienka + sypialnia + balkon + aneks kuchenny (zabudowa oraz wyposażenie kuchni ujęte w cenie). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście przeszło w 2019 roku lifting. Dzisiaj jest kompletnie odnowione i nowocześnie urządzone. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje opcja zaparkowania samochodu w podwórzu (w planach zamknięcie podwórza tylko dla aut mieszkańców). Zainteresowanych zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16081)

Kontakt:
tel. +48 721 480 707
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...