Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży w cenie 345 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 50,06 mkw., V piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 6 892 zł. Kamienica liczy 6 kondygnacji. Rynek wtórny. Wystawa okien na zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście położone w odnowionej kamienicy. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście przeszło kapitalny remont (łazienka, nowe kaloryfery, piec gazowy, wymienione okna). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście zostało niedawno odświeżone i jest gotowe do zamieszkania przez nowych właścicieli. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy możliwość zaparkowania samochodu w podwórzu.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Z okien rozpościera się imponując widok na znany we Wrocławiu plac. W otoczeniu wiele sklepów oraz komunikacja miejska we wszystkich kierunkach. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się dużym potencjałem – doskonałe jako inwestycja i lokata kapitału pod wynajem. Zainteresowanych zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16085)

Kontakt:
tel. +48 721 480 707
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...