Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży w cenie 295 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Długą listę zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście otwiera wygodna lokalizacja na II piętrze, dobry standard wykończenia z gustowną aranżacją oraz atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 11 702 zł/mkw. Jeśli do tego dodamy wygodny przy tej liczbie pokoi metraż 25, 21 mkw., korzystną południowowschodnią ekspozycję okien a także poszukiwaną na rynku lokalizację to otrzymamy ofertę, która zadowoli bardzo wymagających kupujących. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście pochodzi z rynku wtórnego i mieści się w 5-kondygnacyjnym budynku z 1972 roku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może ogromnym potencjałem, dzięki czemu znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny. Sprzyja temu niezwykle nobilitująca lokalizacja w okolicach przepięknego Ogrodu Botanicznego. Nieopodal znajduje się uczelnia, szkoła, sklepy, przychodnia zdrowia, apteka, kościół etc. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– balkon typu francuskiego.
Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław po kapitalnym remoncie w styczniu 2020 roku. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław obejmuje meble, narożnik, meble kuchenne, lodówkę. Długą listę zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka

Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław podlega negocjacji.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1759)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...