Mieszkanie Wrocław sprzedaż za 509 000 zł

Mieszkanie, pięć pokoi, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 045 zł. Powierzchnia mieszkania to 84,2 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na trzecim piętrze. Budynek z 1993 roku o pięciu kondygnacjach. Ekspozycja okien na trzy strony świata: południe , wschód i zachód.

Wnętrze mieszania do sprzedaży Wrocław wykończone niezwykle stylowo i z wyczuciem dobrego smaku. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + kuchnia + salon + przedpokój + 4 sypialnie + hall + wc + łazienka. Dla rodzin posiadających samochód bądź kilka pojazdów przewidziano wiele miejsc parkingowych.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje mieszkania do sprzedaży Wrocław po generalnym remoncie rok temu (2017). Obecnie mieszkanie na sprzedaż Wrocław wykończone jest w wysokim standardzie i przy wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów.

Mocnym atutem mieszkania do sprzedaży Wrocław jest jego doskonała lokalizacja na terenie jednego z najpiękniejszych osiedli miasta, które było wielokrotnie nagradzane w konkursach. Nieopodal obiekty infrastruktury: szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie zdrowia, stadion, kościół, hala targowa, słynna galeria handlowa etc.

Zapraszamy do obejrzenia i zakupu mieszkania do sprzedaży Wrocław. Oferujemy również pomoc przy finansowaniu jego zakupu, dobierając bezpłatnie najbardziej korzystne warunki kredytowe na rynku. Współpracujemy z ponad 25 największymi bankami hipotecznymi na polskim rynku. Oferujemy również szeroki wachlarz ubezpieczeń. (155-457)

Kontakt:
e-mail: e.mielczarek@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 783 822 285

Inne w tej kategorii...