Mieszkanie Wrocław sprzedaż za 330 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się do remontu. Rynek wtórny. Kamienica o 6 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 58,46 mkw., usytuowanie na V piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 5 645 zł oraz znakomita lokalizacja 15 min pieszo od Wyspy Słodowej to kolejne zalety tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław o dużym potencjale aranżacyjnym z możliwością podziału na 3 pokoje. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się nieopodal terenów zielonych, szkoły, sklepów, przychodni zdrowia. Mieszkania na sprzedaż Wrocław ogrzewane gazowo oraz za pomocą dwóch pieców kaflowych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup tego mieszkania Wrocław. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16128)

Kontakt:
e-mail: d.chabiniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...