Mieszkanie Wrocław Siechnice sprzedaż za 396 655 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Siechnice sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Siechnice to 80,95 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Siechnice usytuowane jest na pierwszym piętrze budynku z 2016 roku. Dwie kondygnacje. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 900 zł. Wystawa okien na trzy strony świata (północ, wschód, zachód).

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Dodatkowo nowi właściciele nie muszą płacić 2% podatku PCC, gdyż mieszkanie na sprzedaż Wrocław Siechnice pochodzi z rynku pierwotnego.

Do długiej listy zalet mieszkania do sprzedaży Wrocław Siechnice warto zaliczyć jeszcze znakomitą lokalizację w centrum prężnie rozwijającej się dzielnicy. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Wokół rozciągają się tereny zielone. Nieopodal rozwinięta infrastruktura: żłobki, przedszkola, szkoła, boiska, ośrodek zdrowia, apteka, poczta, kościół, sklepy, dyskonty. Na korzyść tej lokalizacji przemawia również doskonały dojazd do centrum.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Siechnice przygotowane od razu do zamieszkania. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław na dwóch poziomach: przedpokój + taras + salon + antresola + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia. W swojej ofercie posiadamy również inne mieszkania do sprzedaży Wrocław Siechnice w tej inwestycji. Zachęcamy do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław Siechnice kredytem zapewniamy również bezpłatną pomoc w doborze najkorzystniejszego kredytu na rynku. (155-559)

Kontakt:
e-mail: m.romanczukiewicz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 663 120 091

Inne w tej kategorii...