Mieszkanie Wrocław Siechnice sprzedaż w cenie 395 406 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław Siechnice do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 4 930 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Siechnice. Kolejne zalety to na pewno imponujący metraż 80,2 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz funkcjonalny rozkład. Budynek wzniesiony w 2019 roku o trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Siechnice w standardzie deweloperskim.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą: przedpokój + salon + łazienka + 3 sypialnie + kuchnia. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Atrakcyjna lokalizacja nieopodal kompletnej infrastruktury (sklepów, punktów handlowo-usługowych, przedszkola, apteki, poczty) to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy balkon, taras lub ogród w zależności od wyboru piętra. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresują ogólnodostępne miejsca postojowe. Dla dzieci przygotowano wewnętrzny plac zabaw. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania Wrocław Siechnice. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-10356)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...