Mieszkanie Wrocław Siechnice do sprzedaży

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Siechnice na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Siechnice urzeka od pierwszego wejrzenia rozkładem pomieszczeń, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać imponujący metraż 80,2 mkw. oraz bezpieczne, drugie piętro. Budynek pochodzi z 2019 roku i liczy 3 kondygnacje. Rynek pierwotny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Siechnice w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Siechnice znajduje się w pobliżu licznych sklepów, punktów handlowo-usługowych, przedszkola, apteki, poczty etc. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Siechnice przynależy balkon, taras lub ogród. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą ogólnodostępne miejsca postojowe. Osoby z dziećmi natomiast zainteresuje wewnętrzny plac zabaw.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania Wrocław Siechnice. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-10356)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...