Mieszkanie Wrocław Różanka sprzedaż za 230 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Różanka na sprzedaż. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Różanka jest korzystne położenie w 10-kondygnacyjnym wieżowcu oraz standard gwarantujący wygodne, komfortowe życie. Mieszkanie Wrocław Różanka na sprzedaż zachwyca ponadto funkcjonalnym metrażem 25,36 mkw. i konkurencyjną ceną za metr kwadratowy 9 069 zł/mkw. Rynek wtórny. Nie bez znaczenia jest także znakomita lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy, możliwość szybkiego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych oraz bezpieczne VIII piętro. Ekspozycja okien na północny-wschód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, nieopodal wyższej uczelni i w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury (dyskonty znanych sieci, piekarnia, apteka, poczta, żłobek, przedszkole). Wokół tereny zielone. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16201)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...