Mieszkanie Wrocław Psie Pole wynajem za 1 900 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole to 68,7 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Psie Pole zlokalizowane jest w 2-kondygnacyjnym budynku z 1979 roku o 2 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od najemcy”, co oznacza, że całość wynagrodzenia dla biura opłacona jest przez właściciela. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Psie Pole prezentuje się następująco: salon + 2 sypialnie + łazienka + wc + kuchnia + przedpokój. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano możliwość korzystania z jednego z dwóch garaży w budynku, a także miejsca na ulicy.

Doskonała lokalizacja – mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole znajduje się nieopodal 2 obwodnic (AOW i obwodnicy śródmiejskiej), co gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Psie Pole jest zgoda właścicieli na na wynajem lokalu w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Cena mieszkania Wrocław Psie Pole do wynajmu podlega indywidualnej negocjacji. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15418)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...