Mieszkanie Wrocław Psie Pole wynajem za 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 48,8 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na IV piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało znanym i cenionym przez klientów programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel.

Funkcjonalny rozkład pokoi, ładny balkon, kompletne umeblowanie z wyposażeniem to podstawowe zalety tego mieszkania do wynajmu Wrocław. Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław tworzą:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc
– balkon.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane od razu do wprowadzenia się nowego najmującego. Dla rodzin posiadających samochód przewidziano możliwość parkowania przy budynku. Atrakcyjna lokalizacja z bezpośrednim dostępem do terenów rekreacyjnych oraz szybkim dojazdem do centrum to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15392)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...