Mieszkanie Wrocław Psie Pole wynajem za 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Psie Pole zlokalizowane jest na II piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole to 35,9 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Psie Pole są umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD/RTV. Do mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno docenią bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15479)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Mieszkanie Wrocław Psie Pole wynajem za 1 600 zł/m-c

Inne w tej kategorii...