Mieszkanie Wrocław Psie Pole wynajem za 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław do wynajęcia.Powierzchnia mieszkania wynosi 48,8 metra kwadratowego.Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław usytuowane zostało na czwartym piętrze. Budynek pięciokondygnacyjny. Wystawa okien na wschód i zachód. Najmocniejsze atuty mieszkania do wynajmu Wrocław to znakomita lokalizacja z dogodnym dostępem do terenów rekreacyjnych i centrum, kompletne wyposażenie z umeblowaniem oraz miejsca parkingowe przy budynku.

Mieszkanie na wynajem Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław prezentuje się następująco:salon + balkon + sypialnia + wc + kuchnia + łazienka + przedpokój.Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte programem „0% prowizji od najmującego”. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja – 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja,elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15392)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...