Mieszkanie Wrocław Psie Pole wynajem za 1 200 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem.Powierzchnia mieszkania to 42 metry kwadratowe. Oferowane mieszkanie do wynajmu Wrocław zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Budynek o dwóch kondygnacjach. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłącznie właściciel.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje mieszkania Wrocław do wynajmu kompletnie umeblowane i wyposażone. Niewątpliwą zaletą mieszkania na wynajem Wrocław jest również jego znakomita lokalizacja w otoczeniu rozległych terenów rekreacyjnych. Wnętrz mieszkania Wrocław do wynajęcia tworzą: salon + wc + sypialnia + łazienka + kuchnia+ przedpokój.

Mieszkanie Wrocław do wynajmu przygotowane od razu do zamieszkania przez nowych najmujących. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja (1 500 złotych). Polecam i zapraszam na prezentacje mieszkania na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja,elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15311)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...