Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 530 000 zł

Mieszkanie, pięć pokoi, Wrocław Psie Pole na sprzedaż. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Psie Pole jest korzystna ekspozycja okien na północ – wschód – zachód, położenie w czterokondygnacyjnym budynku oraz standard gwarantujący wygodne, komfortowe życie. Mieszkanie Wrocław Psie Pole na sprzedaż zachwyca ponadto funkcjonalnym metrażem 83,8 mkw. i konkurencyjną ceną za metr kwadratowy 6 325 zł/mkw. Rynek wtórny. Nie bez znaczenia jest także znakomita lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy, możliwość szybkiego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych oraz bezpieczne pierwsze piętro w budynku z 1979 roku.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole zakwalifikowane zostało do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Mieszkanie na sprzedaży Wrocław Psie Pole znajduje się w znakomitej lokalizacji, w otoczeniu bogatej infrastruktury (szkoły, przedszkola, markety, sklepy, centra handlowe itp.). Lokalizacja przypadnie do gustu również miłośnikom aktywnego wypoczynki, bowiem nieopodal znajdują się ścieżki rowerowe, spacerowe, tereny nad rzeką Odrą, parki etc.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Psie Pole są dobrze nasłonecznione, ciepłe, jasne i widne: pokój dzienny + balkon + 4 sypialnie + przedpokój + łazienka + kuchnia + wc. Cena tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole zawiera wyposażenie kuchni i częściowo resztę pokoi. Warto zaznaczyć, że do mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole przynależy piwnica.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na jego zakup. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3355)

Kontakt:
e-mail: j.kosz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...