Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 490 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 2010 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 48,73 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 10 005 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na południowy zachód. Konkurencyjna cena 490 tys. zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na II piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław oczarowuje już od przekroczenia progu swoim kameralnym i estetycznie wykończonym wnętrzem:
– salon;
– loggia;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław doskonale nadaje się dla pary bądź singla. To także rewelacyjna propozycja zakupu inwestycyjnego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław ogrzewane gazowo. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest domofon oraz zamknięty charakter osiedla. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią na pewno światłowód oraz telewizję kablową. Rodziny posiadające samochód zainteresują liczne miejsca parkingowe pod budynkiem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław imponuje ponadto fantastyczną lokalizacją z bogato rozwiniętym zapleczem handlowo-usługowym: sklepy, punkty usługowe, markety, lokale gastronomiczne, apteki, przedszkola etc. Lokalizacja zapewnia ponadto szybki dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-951)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...