Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 475 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko swoją atrakcyjną ceną 475 tys. zł czy położeniem na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z ciekawą ekspozycją okien na zachód, ale także komfortową powierzchnią 50,88 m2. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 9 336 zł/m2. Budynek z 2014 roku. Wnętrze mieszkania na sprzedaży Wrocław wykończone w dobrym standardzie, co pozwala nowym domownikom wprowadzić się tu już po nowym roku. Rynek /wtórny.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław zachwyca swoją przestronnością, komfortem i wysmakowanym stylem. Wszystkie pokoje są znakomicie nasłonecznione, widne i jasne:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– garderoba
– łazienka z wc.
Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest fakt pozostawienia mebli na wymiar (kuchnia, szafy).

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław doskonale nadaje się dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Rodziny posiadające samochód ucieszą z pewnością miejsca postojowe w podziemnym garażu. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w niezwykle prestiżowej okolicy, na terenie zamkniętego osiedla. Nieopodal szkoła, przedszkola, żłobek oraz osiedlowe sklepy, markety i dyskonty. Wokół rozległe tereny zielone. Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16265)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...