Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 455 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 830 zł. Powierzchnia mieszkania to 78,05 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Psie Pole usytuowane jest na parterze. Budynek z 2012 roku o czterech kondygnacjach. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole objęte zostało popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Atrakcyjna lokalizacja w cichej, zielonej i bezpiecznej okolicy to pierwszy, mocny atut tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole. Nieopodal znajduje się malownicze jezioro, parki oraz las. W najbliższym sąsiedztwie plac zabaw dla dzieci i wielofunkcyjne boisko sportowe. Dużą zaletą jest również przyjazne i ciche sąsiedztwo. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole mieści się również w znakomitym pod kątem logistycznym punkcie miasta. Blisko przebiega Autostradowa Obwodnica Wrocławia, którą szybko można dostać się na autostradę A4.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole o rozkładowym wnętrzu z ogromnym, 70-metrowym tarasem. Pozostałe pomieszczenia to: pomieszczenie gospodarcze + salon + przedpokój + taras + kuchnia + łazienka z wc + 2 sypialnie. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Psie Pole wykończone w dobrym standardzie. Nowe okna PCV. Osiedle jest podłączone do własnej kotłowni.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole sporządzone zostały na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (014-15666)

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 668 028 885
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...