Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 376 783 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole wraz z przynależnym miejscem postojowym (19 tys. zł), jak i komórką lokatorską (8 tys. zł). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole zapewnia przyszłym lokatorom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Gwarantuje to nowoczesny monitoring oraz zamknięty charakter osiedla.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole tworzą: korytarz + balkon + przedpokój + salon + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole przynależy jedno miejsce postojowe w podziemnym garażu (cena 19 tys. zł) oraz komórka lokatorska (cena 8 tys. zł).

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole urzeka swoją prestiżową lokalizacją na ternie nowej inwestycji z elementami stylu skandynawskiego w północnej części miasta. Dobry dojazd do pl. Grunwaldzkiego, kampusów wyższych uczelni oraz słynnego centrum handlowego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji. Nowi właściciele nie zapłacą również 2% podatku PCC, gdyż mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole pochodzi z rynku pierwotnego.

Mieszkanie Wrocław Psie Pole na sprzedaż w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 890 zł. Powierzchnia to 63,97 metra kwadratowego. Trzecie piętro. Czterokondygnacyjny budynek. Polecam i zapraszam do kontaktu w sprawie oferty. Posiadamy w ofercie ponad 120 ofert deweloperskich we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się kompleksową, profesjonalną obsługą sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3397)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...