Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 375 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole nadaje się od razu do zamieszkania. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2012 roku o 3 kondygnacjach. Kolejne atuty to na pewno poszukiwany na rynku metraż 44,61 mkw., usytuowanie na parterze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 8 406 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole wraz z przynależnym ogrodem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole jest niezwykle estetycznie urządzone i wykończone ze szczególną starannością. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole doskonałe dla rodziny 2+1 lub bezdzietnej pary.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka.
Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na łąkę oraz las. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole niezwykle ekonomiczne w eksploatacji. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy duża ilość miejsc parkingowych przed budynkiem.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole znajduje się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury, wielu sklepów, szkoły, przedszkola, żłobka, placów zabaw. Szybki i dogodny dojazd do centrum. Ciche i spokojne osiedle. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16144)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...