Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 359 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 901 zł. Powierzchnia mieszkania to 52,02 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 2010 roku o 5 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Mieszkania Wrocław sprzedaż przygotowane od razu do zamieszkania.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław niezwykle przestronne, estetycznie zaaranżowane i wykończone w wysokim standardzie. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje: salon + sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka + balkon. Mocnym atutem mieszkania na sprzedaż Wrocław jest atrakcyjna lokalizacja na cichym i spokojnym osiedlu. Wokół wiele sklepów, punktów handlowo-usługowych, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, apteka, klub fitness etc. Duże wrażenie robi także ogromny balkon z bezpośrednim wyjściem z salonu i sypialni.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znakomicie nadaje się dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław. (155-529)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...