Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 339 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 673 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 50,8 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na IV piętrze. Budynek z 1983 roku o 5 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach wschód i zachód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura opłacone przez sprzedającego. Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie supermarketu, z dobrym połączeniem do centrum miasta to pierwsza z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole. Na osiedlu pełna infrastruktura – szkoła, sklepy, przedszkole, kościół. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością docenią duży parking znajdujący się pod blokiem. Wokół dużo terenów zielonych.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole tworzą: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + przedpokoju. Do mieszkania Wrocław Psie Pole na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Z okien mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole rozpościera się imponujący widok na rozległą przestrzeń. Kuchnia w pełni wyposażona, meble na wymiar. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole doskonale nadaje się również jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole podlega indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole objęte jest słynnym i cenionym przez klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15986)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...