Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 339 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole do sprzedaży. Ogromną zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Psie Pole jest atrakcyjna ekspozycja okien na północ – południe, położenie w 10-kondygnacyjnym wieżowcu, a także standard gwarantujący wygodne, komfortowe życie. Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży wyróżnia się ponadto funkcjonalnym metrażem 47,7 m2 i konkurencyjną ceną za metr kwadratowy 7107 zł/m2 Rynek wtórny. Nie bez znaczenia jest także korzystna lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy, możliwość szybkiego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych a także bezpieczne I piętro w budynku z 1982 roku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca swoją zieloną lokalizacją w wysoko zurbanizowanej okolicy. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– kuchnia
– salon
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– wc.

Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (014-16219)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...