Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 339 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Psie Pole sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole objęte znanym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura płaci tylko strona sprzedająca. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole do negocjacji. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole o dużym potencjale – znakomicie nadaje się na zakup inwestycyjny pod wynajem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzeda Wrocław Psie Pole
– przedpokój
– salon
– wc
– 2 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole wraz z przynależną piwnicą.

Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Psie Pole jest zapierający dech w piersiach widok, jaki roztacza się z je okien. Malownicza lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole. Nieopodal znajdują się liczne szkoły, sklepy, supermarkety, przedszkola, kościół. Lokalizacja gwarantuje również dobry dojazd do centrum. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy duży parking pod blokiem. Wokół rozległe tereny zielone.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole w korzystnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 673 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole liczy 50,8 metra kwadratowego. Czwarte piętro. Pięciokondygnacyjny budynek z 1983 roku. Wystawa okien w dwóch kierunkach na wschód oraz zachód. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15986)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...