Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż w cenie 559 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Psie Pole do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 8 913 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 62,72 mkw., usytuowanie na pierwszym piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek planowany do oddania w 2020 roku o czterech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole w standardzie deweloperskim.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Psie Pole:
– salon
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– 2 sypialnie.
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole w ramach znanego programu „0% prowizji od kupującego”. Warto kilka słów poświęcić znakomitej lokalizacji, bowiem mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole znajduje się na terenie prestiżowej inwestycji. Nieopodal znajdują się tereny zielone, kina, przychodnie zdrowia, przedszkola, szkoły, punkty usługowe oraz sklepy. Cisza i spokój. Wysokość pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Psie Pole to aż 260 cm.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-29489)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...