Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż w cenie 395 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Psie Pole do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 6 210 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 62 mkw., usytuowanie na szóstym piętrze oraz funkcjonalny rozkład. Budynek wzniesiony w 1995 roku o ośmiu kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku północny wschód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole nadaje się od razu do zamieszkania. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole do negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą:
– przedpokój
– salon
– łazienka
– taras
– kuchnia
– pokój
– garderoba.
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole przynależy piwnica. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie pole w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”.

Dużą zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole są na pewno również zapierające dech w piersiach widoki Odrę oraz panoramę miasta. Nie można zapominać także o znakomitej lokalizacji w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. . Do Rynku jest ok. 4,5 km. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole zachwyca niezwykle wysokim potencjałem – doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z przeznaczeniem na późniejszy, dochodowy wynajem bądź odsprzedaż. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16098)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...