Mieszkanie Wrocław Psie Pole na wynajem w cenie 3 200 zł/m-c

Mieszkanie, pięć pokoi, Wrocław Psie Pole na wynajem. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 100 m2, dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń oraz korzystną ekspozycję okien. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole znajduje się na pierwszym piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Budynek posiada dwie kondygnacje. Rok budowy – 2019. Atrakcyjna cena. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole zachwyca już od pierwszej wizyty swoją znakomitą lokalizacją zapewniającą szybki dojazd do centrum (ok. 20 minut) oraz do terenów rekreacyjnych nad Odrą. Miłośnicy obcowania z naturą docenią również możliwość korzystania z części ogrodu. Wnętrze mieszkania do wynajęcia  Wrocław Psie Pole zostały całkowicie umeblowane i wyposażone. Dużym udogodnieniem jest na pewno ogrzewanie podłogowe oraz elegancki kominek. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + kuchnia + przedpokój + wc + garderoba + 4 sypialnie + łazienka + salon.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15538)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@pgnpress.pl

Inne w tej kategorii...