Mieszkanie Wrocław Psie Pole na wynajem w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane w budynku/kamienicy z 2010 roku w konkurencyjnej cenie 2,3 tys. zł/m-c. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław cechuje dobry standard i dlatego nowi domownicy mogą się tu szybko wprowadzić. W poczet zalet mieszkania do wynajmu Wrocław należy dodatkowo zaliczyć pochodzenie z rynku wtórnego. Budynek o 6 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się na II piętrze i poszczycić się może ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Powierzchnia oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław to 51,7 m2. Dla cudzoziemców płatność za rok z góry. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 800 zł.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wraz z garażem (dodatkowo płatne: 300 zł/m-c), co z pewnością ucieszy rodziny posiadające samochód. Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim estetycznie zaprojektowanym i komfortowo zaaranżowanym wnętrzem w owoczesnym designie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się w rewelacyjnym pod względem komunikacyjnym punkcie miasta. W pobliżu znajdziemy rozległe tereny zielone. Cisza i spokój.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– balkon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Mieszkanie na wynajem Wrocław wraz z praktycznym pomieszczeniem gospodarczym (komórką).

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15719)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...