Mieszkanie Wrocław Psie Pole na wynajem w cenie 1 700 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Psie Pole należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 49,24 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole znajduje się na I piętrze w budynku o 3 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na wschód – zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.
Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Psie Pole wyposażone jest w niezbędne sprzęty. Do mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole przynależy pomieszczenie piwniczne. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum oraz nieskrępowany dostęp do terenów rekreacyjnych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 700 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15486)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...