Mieszkanie Wrocław Psie Pole na wynajem w cenie 1 700 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Psie Pole na wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajmu Wrocław Psie Pole wynosi 62,6 metra kwadratowego. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Psie Pole mieści się na szóstym piętrze. Budynek z rynku wtórnego o jedenastu kondygnacjach. Ekspozycja okien na wschód i zachód.

Najmocniejsze zalety mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole to znakomita lokalizacja w pobliżu kompletnej infrastruktury (szkoły, przedszkola, ośrodka zdrowia, sklepy) z szybkim dojazdem do centrum, kompletne wyposażenie z umeblowaniem, a także fascynujący widok z balkonu. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno docenią znajdujące się nieopodal tereny rekreacyjne. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon + 2 sypialnie + wc + kuchnia + łazienka + przedpokój. Mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole objęte słynnym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”. Warto podkreślić na koniec, że mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole dostępne jest wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15474)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...