Mieszkanie Wrocław Psie Pole na sprzedaż w cenie 850 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Psie Pole na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym, dwukondygnacyjnym budynku z 2014 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 850 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przygotowane do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 87 m2, a także położenie na pierwszym piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 9 770 zł/m2 oraz atrakcyjna ekspozycja okien.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoim imponującym widokiem z balkonu na przepiękną zieleń. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca postojowe bezpośrednio pod budynkiem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją na osiedlu, w prestiżowej zabudowie jednorodzinnej. Nieopodal znajdziemy niezbędną do codziennego życia infrastrukturę: szkoła, przedszkole, przychodnię zdrowia, żłobek i liczne sklepy).

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław olśniewa swoim umeblowaniem wykonanym na specjalne zamówienie oraz projektem pomieszczeń wykonanym przez uzdolnionego architekta. Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą: antresola + korytarz + łazienka + pokój + garderoba + sypialnia + balkon + kuchnia + pokój dzienny.

Zapraszam do kontaktu i na prezentacje tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Zapewniam bezpieczeństwo transakcji. Przy konieczności finansowania zakupu nieruchomości kredytem, gwarantuję profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-839)

Kontakt:
e-mail: m.przystawska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...