Mieszkanie Wrocław Psie Pole na sprzedaż w cenie 420 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym, 6-kondygnacyjnym budynku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 420 000 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przygotowane do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 53,9 m2, a także położenie na I piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 7 792 zł/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław doskonale nadje się pod inwestycje. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może znakomitą lokalizacją w pobliżu niezbędnej co codziennego życia infrastruktury: sklepów, przedszkoli, szkół, galerii handlowej. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przypadnie do gustu w szczególności osobom lubiącym aktywny wypoczynek i lubiącym spacery nad Odra.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 2 sypialnie + przedpokój + kuchnia + łazienka + wc. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe. Zapraszamy na prywatną prezentację oferty. Pomagamy w uzyskania finansowania na zakup mieszkania Wrocław oraz w przeprowadzeniu przez cały proces zakupu.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Strony transakcji są objęte ubezpieczeniem OC. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN 02 Radomsko ul. Armii Krajowej 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (036-21)

Kontakt:
e-mail: radomsko.nieruchomosci@wgn.pl

Inne w tej kategorii...