Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajmu w cenie 3 500 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3,5 tys. zł/m-c, pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na IV piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na wynajem Wrocław przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kamienica o 5 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do wynajęcia Wrocław wynosi 85 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, przestronnym i słonecznym wnętrzem:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon;
– loggia.

Mieszkanie na wynajem Wrocław poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją nieopodal Rynku (30 minut spacerem) wśród przepięknych terenów zielonych. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław dedykowane rodzinom lub jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym wynajmie np. dla studentów. Mieszkanie do wynajmu Wrocław ogrzewane gazowo. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13815)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...