Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajmu w cenie 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na parterze 3-kondygnacyjnego budynku z korzystną wystawą okien w kierunku północ-południe. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się od zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 2,2 tys. zł/m-c. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 62,23 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław:
– 2 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka.

Mieszkanie na wynajem Wrocław zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja + kompletne wyposażenie + umeblowanie). Osoby zmotoryzowane mają dostęp do licznych miejsc postojowych w podziemnym garażu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zachwyca ponadto swoją znakomitą lokalizacją w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: żłobka, przedszkola, szkoły. To również doskonała propozycja dla osób ceniących aktywny tryb życia. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15692)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...