Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajmu w cenie 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajmu. Ogromną zaletą oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Psie Pole jest atrakcyjna ekspozycja okien na południe, położenie na wygodnym parterze w 2-kondygnacyjnym budynku z 2019 roku, a także standard gwarantujący wygodne, komfortowe życie. Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajęcia wyróżnia się ponadto dużym metrażem 100 m2 i konkurencyjną ceną. Nie bez znaczenia jest także korzystna lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy oraz możliwość szybkiego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Malownicza lokalizacja przy terenach rekreacyjnych nad Widawą, nieopodal centrum to kolejna z zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław. Do centrum można dojechać w kwadrans. Warto zaznaczyć, że nowi najemcy będą mogli korzystać z części ogrodu. Do mieszkania na wynajem Wrocław prowadzi osobne, niezależne wejście.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: kuchnia + 3 pokoje + hol + łazienka + wc + garaż. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości co najmniej jednomiesięcznego czynszu najmu. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15640)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@pgnpress.pl

Inne w tej kategorii...