Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajmu w cenie 1 700 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 62,6 mkw., 6. piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena. Budynek liczy 11 kondygnacji. Rynek wtórny. Wystawa okien na wschód i zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole przygotowane do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.  Dodatkowo, mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole dostępne jest tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– przedpokój
– salon
– łazienka
– kuchnia
– wc
– balkon
– 2 sypialnie.

Lokalizacja gwarantuje dobry dostęp do rozwiniętej infrastruktury, jak np. szkoły, przedszkola, ośrodka zdrowia, sklepów, a także znakomity dojazd do centrum. Z balkonu rozpościera się imponujący widok na okolicę. Miłośnicy aktywnego wypoczynku ucieszą pobliskie tereny rekreacyjne. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15474)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...