Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajęcia w cenie 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane do zamieszkania przez nowych właścicieli na VI piętrze. Rynek wtórny. Bardzo atrakcyjnie kształtuje się cena 2,4 tys. zł/m-c. Mieszkanie na wynajem Wrocław mieści się w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław o wygodnym metrażu 62,6 m2. Ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem mieszkaniu Wrocław są kompletnie umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty RTV/AGD.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław poszczycić się może również ciekawą lokalizacją w otoczeniu szkół, przedszkoli, sklepów, aptek, ośrodków zdrowia, siłowni etc. Lokalizacja gwarantuje również szybko dojazd do centrum oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Mieszkanie na wynajem Wrocław na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 400 zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15720)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...