Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajęcia w cenie 2 000 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 50 mkw., usytuowanie na I piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Wnętrze mieszkania Wrocław na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– balkon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole bardzo zadbane, funkcjonalne oraz w pełni umeblowane i wyposażone.

Na uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja w nowym, komfortowym budynku zapewniająca bardzo dobrą komunikacje z każdą częścią miasta. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca postojowe przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15492)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 723 800 707
tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...