Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajęcia w cenie 2 000 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajmu. Budynek wybudowany w 2019 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku północnym. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 42 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz wygodny rozkład pomieszczeń i pokoi. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole jest gustownie urządzone, świeże i czyste – pierwszy najem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– dwa pokoje
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole kompletnie wyposażone w nowe, eleganckie meble oraz wszystkie potrzebne sprzęty. Warto zaznaczyć, że do mieszkania od wynajęcia Wrocław Psie Pole przynależy komórka lokatorska oraz miejsce w garażu podziemnym (dostępne opcjonalnie za dodatkową opłatą w wysokości 250 zł/m-c).

Atrakcyjna lokalizacja na terenie ładnego, nowego osiedla z pełną infrastrukturą zamyka długą listę zalet tego mieszkania do wynajmu Wrocław Psie Pole. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15558)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...