Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajęcia w cenie 1 500 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajmu. Korzystna cena, znakomity standard a także doskonała lokalizacja to najmocniejsze zalety tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole. Do długiej listy atutów warto jeszcze dopisać funkcjonalny metraż 35,9 mkw., położenie na bezpieczny, II piętrze oraz przemyślany rozkład pomieszczeń. Rynek wtórny. Ekspozycja okien na południe. Mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole objęte cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Psie Pole kompletnie wyposażone i umeblowane:
– kuchnia
– salon
– przedpokój
– łazienka z wc
– sypialnia

Do mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole przynależy pomieszczenie piwniczne. Miłośnicy aktywnego wypoczynku ucieszą pobliskie tereny rekreacyjne. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15479)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...